Portál zbesilého Youtubera =)

Ahoj, hľadám ľudí do svôjho tímu na nový ambiciózny  projekt SAFE-ZONE.

Projekt sa zameriava na združovanie a propagáciu YTuberov známych či menej známych na jednej stránke.
Na stránke budú tipy a triky ako rozbehnúť úspešnú YT kariéru tak ako aj návody od pokročilých youtuber pre menej pokročilých (youtuber|4|youtuber).
Stránka je v BETA štádiu ale už teraz je plne automatizovaná pre  tých ktorí by sa chceli pripojiť do nášho SZ tímu 
tzn. Po nahratí videa na náš YT kanál sa automaticky vytvorí článok s tým YT videom na našej webovej stránke a následne sa ten článok automaticky nahrá na našu FB stránku.

Tento systém nazývam rýchla 3jka pretože sa Vám postará o nárast vaších Odberateľov, Like-ov a Komentárov. 
Pozor videa nemusíte nahrávať len na náš YT kanál, pokiaľ už máte vlastný funkčný YT kanál stačí ak sa zaregistrujete na naše stránky napíšete (vložíte vaše YT video alebo odkaz na kanál + váš text do článku) článok a hneď po schválení sa váš článok objaví na naších stránkach a následne sa nahrá na našu FB stránku. Čiže si rovno 2x spravíte reklamu tzn. článok na stránke + článok na FB stránke.
 

Ďalej máme prepojenú FB galériu s našou stránkou, čiže ak sa pripojíte do našej FB stránky a nahráte nám obrázok na FB plochu vaše  obrázky sa objavia aj na našej webovej stránke.


Pozor nemusíte písať len články s vašími YT videa ale môžete písať aj zmyselné články napr. novinky zo sveta Youtube, návody,....


Pre 10 najaktívnejších YTuberov za mesiac tu bude Sieň Slávy ktorá poslúži na širšiu propagáciu ich YT kanála.


Aby toho nebolo málo tak každý týdeň prebieha Súťaž o steam hry!

 

Na záver ako  som už napísal vyššie stránka je len v BETA verzii a  veľa funkcií ešte časom pribudne. Verím, že budete so mnou trpezlivý

 

S pozdravom

mpallien

Prevádzkovateľ

 

PS: Hľadám moderátorov na správu Fóra a FB stránky. Záujemci nech sa ozývajú do komentárov alebo na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Komentujte

Poslať komentár ako hosť

0

Komentujúci

Načítať predchádzajúci komentár

TiLL[CZ] - moderátor

 

Login